0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Portugal
3a Divisao
CA Baltar
۲۵
۳۵
Beca
Finished
۰۰:۰۰
CDC Santana B
۲۷
۳۴
AD Afifense
Finished
۰۰:۰۰
CSS Pinhal Frades
۴۰
۲۶
CC Loule
Finished
۱۸:۳۰
Belenenses B
۱۸
۲۷
UJ Alverca
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Bundesliga
SC DHFK Leipzig
۳۹
۲۷
HSV Hamburg
Finished
۱۹:۳۰
HC Erlangen
۲۷
۳۲
SC Magdeburg
Finished
۲۰:۳۰
TSV Hannover Burgdorf
۲۵
۲۸
Fuchse Berlin
Finished
۲۰:۳۰
ThSV Eisenach
۲۸
۲۷
SG Flensburg-Handewitt
Finished
۲۰:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
Tus Lintfort (W)
۲۵
۳۰
Fuchse Berlin (W)
Finished
۱۹:۰۰
SG 09 Kirchhof (W)
۱۹
۲۲
HSG Freiburg (W)
Finished
۱۹:۳۰
HC Leipzig (W)
۲۸
۲۶
TSV Nord Harrislee (W)
Finished
۱۹:۳۰
HCD Grobenzell (W)
۳۵
۳۳
SV Werder Bremen (W)
Finished
۱۹:۳۰
ESV 1927 Regensburg (W)
۲۳
۲۵
Fa Goppingen (W)
Finished
۲۰:۰۰
HC Rodertal (W)
۲۸
۲۶
TG Nurtingen (W)
Finished
۲۰:۰۰
Kurpfalz Baren Ketsch (W)
۳۶
۲۹
VfL Waiblingen (W)
Finished
۲۰:۳۰
Mainz 05/Budenheim (W)
۲۷
۳۱
HL Buchholz 08-Rosengarten (W)
Finished
۲۱:۰۰
Portugal
2 Divisao Women
CP Valongo Vouga (W)
-
-
AC Vermoim (W)
Finished
۱۹:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premijer Liga Women
ZRK Krivaja (W)
۳۹
۳۱
Grude Autoherc (W)
Finished
۱۹:۰۰
Czech Republic
Extraliga
HC Banik Karvina
۳۳
۳۲
Talent MAT Plzen
Finished
۱۹:۳۰
KH Koprivnice
۳۵
۲۸
HK Mesto Lovosice
Finished
۱۹:۳۰
Bahrain
Premier League
Al-Ahli Manama
۳۱
۲۷
Al Ittifaq
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Superliga Women
MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb. (W)
۲۷
۲۶
PR Koszalin (W)
Finished
۱۹:۳۰
MTS Zory (W)
۲۶
۲۹
MKS Kalisz (W)
Finished
۲۰:۳۰
Germany
2. Bundesliga
TSV Bayer Dormagen
۲۷
۳۲
1. VfL Potsdam
Finished
۱۹:۳۰
ASV Hamm
۳۲
۳۶
TV 05/07 Hüttenberg
Finished
۱۹:۳۰
Dessau-Rosslauer HV 06
۲۷
۳۰
SC 2000 Coburg
Finished
۲۱:۰۰
Spain
Liga Asobal
BM Torrelavega
۳۲
۳۳
Club Balonman Cangas Frigorificos Morrazo
Finished
۱۹:۳۰
BM Nava
۳۵
۳۲
BM. Ciudad Encantada
Finished
۱۹:۳۰
Bidasoa Irun
۳۴
۲۴
Puerto Sagunto
Finished
۱۹:۳۰
Angel Ximenez Puente Genil
۲۵
۲۸
Fraikin BM Granollers
Finished
۱۹:۳۰
BM Logrono La Rioja
۳۲
۲۸
Adelma BM Sinfin Santander
Finished
۱۹:۳۰
BM Atletico Valladolid
۳۶
۳۳
Reale Ademar Leon
Finished
۱۹:۳۰
BM Benidorm
۳۷
۴۰
Helvetia Anaitasuna
Finished
۲۱:۰۰
Algeria
Super Cup
Es Ain Touta
۲۹
۲۴
OM Annaba
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Liga Centralna
Zaglebie Sosnowiec
۲۳
۳۶
UKS Anilana Lodz
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
NB I
FTC-PLER Budapest
۳۳
۲۶
Csurgoi KK
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
NB1 Women
Budaors KC (W)
۲۶
۳۷
DVSC Schaeffler (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ferencvarosi TC (W)
۳۹
۲۶
Fehervar KC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gyori Audi ETO KC (W)
۴۱
۲۲
Vasas SC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vaci NKSE (W)
۲۴
۳۰
Mosonmagyarovari KC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kisvarda (W)
۱۸
۲۳
Dunaujvarosi Kohasz KA (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kozarmisleny SE (W)
۲۵
۲۸
Békéscsabai ENK (W)
Finished
۱۹:۳۰
Norway
Eliteserien Women
Storhamar (W)
۳۲
۲۶
Sola HK (W)
Finished
۱۹:۴۵
Austria
HLA
Fivers WAT Margareten
۳۰
۳۵
HC Linz AG
Finished
۲۰:۰۰
Alpla HC Hard
۱۹
۱۴
UHK Krems
inprogress
۲۱:۵۰
Tunisia
National A
AS Hammamet
-
-
Croissant Sportif de Msaken
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
1a Divisao - Relegation Round
FC Gaia
۳۴
۲۹
Vitoria Setubal
Finished
۲۰:۳۰
AA Avanca
۲۷
۲۲
Vitoria SC
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
1.Liga
RK Svis
۳۲
۲۶
RK Koper
Finished
۲۰:۳۰
RD Loka
۳۱
۲۴
MRD Dobova
Finished
۲۰:۳۰
Skofljica
۲۰
۲۵
RK Ribnica
Finished
۲۰:۳۰
RK Krka
۳۱
۲۶
RK Slovenj Gradec 2011
Finished
۲۰:۳۰
RK Jeruzalem Ormoz
۲۷
۲۶
Celje Pivovarna Lasko
Finished
۲۱:۰۰
Spain
Division de Honor Plata
Club Cisne Colegio Los Sauces
۳۴
۳۰
Quabit BM. Guadalajara
Finished
۲۰:۳۰
Ciudad de Malaga
۳۱
۲۵
Ch Mallorca
Finished
۲۰:۳۰
FC Barcelona B
۲۸
۲۴
BM Base Oviedo
Finished
۲۰:۳۰
BM Villa De Arandade
۲۰
۲۰
HC Eivissa
Finished
۲۰:۳۰
Caserio Ciudad Real
۲۴
۲۷
BM Alcobendas
Finished
۲۰:۳۰
CD Agustinos Alicante
۳۲
۲۷
CB Los Dolmenes Antequera
Finished
۲۰:۳۰
BM Zamora
۳۰
۲۱
EON Alicante
Finished
۲۰:۳۰
San Pablo Burgos
۳۱
۲۹
Atletico Novas
Finished
۲۰:۳۰
Europe
EHF European Cup
Valur Reykjavik
۳۰
۲۶
Olympiacos
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie A
A.S. Conversano
۳۶
۳۳
SSV Brixen
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
1a Divisao Women
CD Gil Eanes (W)
۲۶
۲۶
SIR 1º Maio/Ada CJ Barros (W)
Finished
۲۰:۳۰
Almeida Garrett (W)
۲۲
۳۴
Academia Sao Pedro do Sul (W)
Finished
۲۰:۳۰
ABC Braga (W)
۲۵
۲۹
S.L. Benfica (W)
Finished
۲۱:۰۰
Serbia
Superliga Women
Zeleznicar (W)
۳۲
۳۶
Crvena Zvezda (W)
Finished
۲۰:۳۰
Tunisia
Tunis Cup Women
ASF Sahel (W)
۲۷
۲۹
CSF Moknine (W)
Finished
۱۸:۳۰
Europe
MOL Liga Women
DHC Slavia Praha (W)
۲۶
۲۱
Casta Sokol Pisek (W)
Finished
۱۸:۳۰
Japan
JHL
Toyama Dreams
۲۲
۳۱
Osaki Electric
Finished
۰۶:۳۰
Ryukyu Corazon
۲۵
۳۱
Toyota Motor East Japan Regarosso
Finished
۰۷:۳۰
Earth Friends BM
۳۰
۳۵
Zeekstar Tokyo
Finished
۰۸:۳۰
Golden Wolves Fukuoka
۲۵
۳۹
Toyota Boshoku Kyushu (Red Tornado)
Finished
۰۹:۳۰
Italy
Serie A2 Women
Laugen (W)
۲۷
۳۳
ASD Aretusa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chiaravalle (W)
۳۰
۱۸
Schenna (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ariosto Ferrara (W)
۳۵
۲۰
Leno (W)
Finished
۲۰:۳۰
Japan
JHL Women
La Tida (W)
۲۶
۲۳
Kagawa Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sony Semiconductor Manufacturing (W)
۲۰
۲۱
Omron (W)
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga Nationala Women
CS Dacia Mioveni 2012 (W)
۳۳
۴۱
Gloria Buzau (W)
Finished
۱۲:۰۰
CSM Bistrita (W)
۳۰
۱۹
CSU Stiinta Bucuresti (W)
Finished
۱۸:۰۰
Rapid Bucuresti (W)
۳۲
۳۲
CS Magura Cisnadiei (W)
Finished
۱۸:۰۰
HC Minaur Baia Mare (W)
۳۰
۲۵
HC Zalau (W)
Finished
۱۸:۰۰
HC Dunarea Braila (W)
۴۳
۲۴
CSM Targu Jiu (W)
Finished
۱۸:۰۰
ASC Corona 2010 Brasov (W)
۳۸
۳۴
HCM Ramnicu Valcea (W)
Finished
۱۸:۰۰
Algeria
Division Excellence Women
OJS Constantine (W)
۲۳
۲۳
JS Auzalaghen (W)
Finished
۱۳:۳۰
Saudi Arabia
U19 League
Al Ahli U19
۲۷
۲۱
Al-Tarajee U19
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
Kvindeligaen Women
Holstebro (W)
۲۹
۳۵
Bjerringbro FH (W)
Finished
۱۵:۳۰
Odense (W)
۲۸
۲۹
Nykobing F. Handboldklub (W)
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Cupa Romaniei
HC Minaur Baia Mare
۲۴
۲۹
HC Dobrogea Sud Constanta
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Bucuresti
۳۸
۳۰
CSM Bucuresti
Finished
۱۸:۰۰
Algeria
National 1
RC Arbaa
۲۳
۲۱
JS Kabylie
Finished
۱۵:۳۰
MC Oran
۲۷
۲۶
Amal Sidi Okba
Finished
۱۵:۳۰
Algeria
National 1 Women
IC Ouargla (W)
۲۰
۲۲
NR Hussein Dey (W)
Finished
۱۵:۳۰
AU Annaba (W)
۲۳
۲۳
HHB Saida (W)
Finished
۱۵:۳۰
JSA Setif (W)
۲۱
۱۷
El Oued (W)
Finished
۱۷:۳۰
CHT Oran (W)
۳۵
۴۷
FS Constantine (W)
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Superliga
SPR Chrobry Glogow
۲۱
۲۸
KS NMC Powen Gornik Zabrze
Finished
۱۶:۳۰
Wybrzeze Gdansk
۳۸
۳۰
KPR RC Legionowo
Finished
۱۹:۳۰
Qatar
Qatar League
Al Gharafa
۲۳
۳۷
Al Duhail
Finished
۱۶:۳۰
Al Ahli
۲۷
۲۸
Al Sadd
Finished
۱۶:۳۰
SC Qatar
۲۷
۳۵
Al Arabi
Finished
۱۶:۳۰
Al Khor
۲۷
۳۰
Al Wakra
Finished
۱۸:۰۵
Al Rayyan
۳۴
۲۲
Al Shamal
Finished
۱۸:۰۵
Hungary
Hungary Cup
SC Pick Szeged
۳۹
۳۳
NEKA
Finished
۱۷:۰۰
MKB Veszprem KC
۳۸
۲۷
Dabas VSE KC
Finished
۱۹:۳۰
Greece
A1 Women
O.F.N. Ionias (W)
۲۳
۱۸
PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
1a Divisao - Championship Round
FC Porto
۳۴
۲۵
ABC Braga-Andebol SAD
Finished
۱۷:۳۰
Sport Lisboa Benfica
۳۲
۴۱
Sporting Clube Portugal
Finished
۱۷:۳۰
Poland
1. Liga
KPR Gryfino
۳۹
۴۰
Tytani Wejherowo
Finished
۱۷:۳۰
World
Super Cup Women
HBC El Biar (W)
۳۲
۲۳
CF Boumerdes (W)
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Super League Women
Kuban Krasnodar (W)
۳۶
۲۶
HC Lada Togliatti (W)
Finished
۱۷:۳۰
Rostov-Don (W)
۲۶
۲۸
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
1a Divisao - Qualifying Round
Aguas Santas
۳۰
۳۷
Maritimo Madeira Andebol SAD
Finished
۱۷:۳۰
Povoa Andebol/Bodegao
۳۰
۳۲
Os Belenenses
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
2a Divisao
Academico C. Funchal
۲۹
۳۳
Nazare Dom Fuas
Finished
۱۷:۳۰
AC Fafe
-
-
Arsenal Andebol
Finished
۲۰:۳۰
Estrela Amadora
۲۴
۲۰
Club Naval Setubalense
inprogress
۲۱:۳۰
Santana
۲۲
۲۱
Infesta
inprogress
۲۱:۳۰
Alto Moinho
۳۰
۲۴
Lagoa
Finished
۲۱:۳۰
Gondomar Cultural
-
-
AC Lusitanos
inprogress
۲۲:۳۰
Estonia
Esiliiga
Coop Polva
-
-
Kehra/Primend
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Bundesliga Women
Buxtehuder SV (W)
۲۹
۲۷
Union Halle-Neustadt (W)
Finished
۱۷:۳۰
HSG Blomberg-Lippe (W)
۳۲
۳۷
Neckarsulmer Sport Union (W)
Finished
۱۹:۳۰
VFL Oldenburg (W)
۳۰
۲۶
BSV Sachsen Zwickau (W)
Finished
۱۹:۳۰
HSG Bensheim/Auerbach (W)
۲۹
۲۸
Bvb Dortmund (W)
Finished
۱۹:۳۰
HSV Solingen Grafrath (W)
۳۲
۳۸
Thüringer HC (W)
Finished
۲۰:۰۰
HSG Bad Wildungen/Fr./Bergheim (W)
۲۴
۴۱
SG BBM Bietigheim (W)
Finished
۲۰:۳۰
TuS Metzingen (W)
۲۴
۱۹
TSV Bayer 04 Leverkusen (W)
Finished
۲۱:۰۰
Serbia
Superliga
RK Vranje 1957
۳۰
۲۸
RK Dubocica
Finished
۱۸:۳۰
Jugovic Kac
۳۶
۳۶
Radnicki Kragujevac
Finished
۱۸:۳۰
RK Ub
۲۹
۳۸
Crvena Zvezda Beograd
Finished
۱۸:۳۰
RK Partizan Si&Si Belgrad
۳۱
۲۱
Dinamo Pancevo
Finished
۲۱:۰۰
Slovakia
Extraliga
Tatran Presov
۳۰
۱۹
MSK Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۳۰
Zahoraci Stupava/Malacky
۳۴
۳۲
HC Thp Topvar Topolcany
Finished
۱۹:۳۰
SKP Bratislava
۲۰
۲۱
TJ Start Nove Zamky
Finished
۲۱:۰۰
Spain
Division de Honor Women
Rocasa Gran Canaria (W)
۲۶
۲۰
Elda Prestigio (W)
Finished
۲۱:۰۰
Oviedo BM (W)
۲۴
۲۴
BM La Calzada (W)
inprogress
۲۱:۳۰